Fiber Optic module for FO Switch, multimode

583392.11

Certificare: EN 54-16

Modul Fiber Optic conectabil pentru comutatorul cu fibră optică 583394.11 în modul multiplu de 1310 nm. Aceasta oferă o lungime a cablului de fibră optică de până la 2 km.

  • Compatibil cu RoHS
  • Compatibil cu standardul Fast Ethernet
  • Compatibil cu aplicația SONET / SDH
  • Pachet standard de tip pluggable (SFP)
  • Conector LC duplex
  • Intrări și ieșiri diferențiale LVPECL
  • Sursă de alimentare unică de 3.3V
  • Indicator de detectare a semnalului TTL
  • Hot Pluggable
  • Produsul laser din clasa 1 respectă EN 60825-1
Distanța de transmisie 2 km
Identificarea fibrei Multimode 50/125 μm, 62,5/125 μm
Temperatură ambientală -5 °C … +45 °C
Umiditate atmosferică 15 % … 95 % rel. hum. (non-condensare)
Carcasă Metal
Masă cca.0.1kg
Specificație
EN 54-16